دوره آنلاین آموزش زبان آلمانی - Studieren In Germany
فهرست بستن

دوره آنلاین آموزش زبان آلمانی

در هرجای ایران به دور از هیاهو و در خانه زبان آلمانی بیاموزید

اگر شما نیز به دنبال یادگیری زبان آلمانی هستید اما در شهر محل سکونت خود برای پیدا کردن کلاس مناسب و یا استاد زبان آلمانی با مشکل مواجه شدید ، میتوانید از دوره های آنلاین آموزش زبان آلمانی استفاده کنید. پس از انتخاب دوره مورد نظر و ثبت نام ، اطلاعات دوره به همراه نرم افزار مخصوص و فایل های آموزشی تصویری نحوه شرکت در دوره برای شما ارسال میشوند. برای شرکت در دوره های آنلاین آموزش زبان آلمانی تنها نیازمند داشتن اینترنت با حداقل کیفیت 1 مگابایت بر ثانیه (  1Mbps ) هستید.

پیش نیازهای شرکت در دوره های آنلاین :

1 – شرکت در دوره ها با استفاده از کامپیوتر و یا لپ تاپ ( امکان شرکت در این دوره ها با استفاده از گوشی تلفن همراه یا تبلت نیست )
2 – داشتن وب کم برای ارتباط تصویری
3 – اینترنت با سرعت حداقل 1 مگابایت بر ثانیه ( 1Mbps ) –  برای سنجش سرعت اینترنت خود اینجا کلیک کنید 

دوره های آموزشی زبان آلمانی - سطح مقدماتی

این دوره به صورت زنده برگزار خواهد شد ، یعنی راس ساعت تعیین شده نیز مدرس دوره آنلاین شده و کلاس برگزار میشه . برای شرکت در این دوره فقط نیازمند اینترنت با کیفیت حداقل 1 مگابایت در ثانیه هستید. شما در این دوره میتوانید از طریق مانیتور خود مابقی شرکت کننده ها ، مدرس دوره ، تخته کلاسی ،  حتی کتاب درسی منشن و جزوه درسی که در حین آموزش براتون نوشته میشه رو  به صورت زنده مشاهده کنید ( یعنی حتی نیازی نیست جزوه بنویسید زیرا همین جزوه در پایان کلاس براتون ارسال میشه ) . کتاب درسی و کار طبق برنامه ریزی کلاس پیش خواهد رفت و در پایان هر جلسه تمرین خانگی برای جلسه بعدی دریافت میکنید ( این یک کلاس کاملا واقعی هست فقط تنها تفاوتش اینه که شما توی خونه هستید ) در ابتدای هر جلسه تست های آنلاینی برگزار میشه تا مدرس مطمئن بشه که دروس جلسات قبلی رو مرور کردید و در هر جلسه تمریناتی که به عنوان کار در خانه بهتون داده شده مورد بحث و بررسی قرار میگیره . در این دوره شما گرامر ، متد های افزایش دایره لغت یاد خواهید گرفت و همچنین نمونه سوالات امتحانات گوته براتون حل میشه

اطلاعات دوره

پخش ویدیو

هزینه دوره : 500 هزار تومان

آموزش زبان آلمانی آنلاین، سطح: A1.1
کتاب درسی: Menschen
تعداد جلسات : 12 جلسه
ظرفیت: 15 نفر
شروع دوره: 16 مهر 1398
ساعت کلاس: ساعت 21 تا 23
به همراه جزوه درسی و آموزشی
آموزش گرامر به صورت تخصصی
آموزش مکالمه به همراه تمرین
آموزش متدهای افزایش دایره لغت
 جلسات رفع اشکال و پرسش و پاسخ
بررسی و حل نمونه امتحانات گوته
برگزاری امتحان در پایان دوره در سطح A1.1
تعداد جلسات در هفته: 2 جلسه – سه شنبه و پنجشنبه
مدت زمان هر جلسه درسی: 120 دقیقه – سه بخش 40 دقیقه ای

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره در هفته اول