فهرست بستن

آرشیو محصولات

تمرین واژه نامه موضوعی زبان آلمانی

کتاب تمرین واژه نامه موضوعی زبان آلمانی تکمیل کننده کتاب آموزشی این محصول (واژه نامه موضوعی زبان آلمانی) میباشد که علاوه بر تمرین دایره لغات آموزش داده شده در کتاب میتوانید با نمونه سوالات مربوط به بخش دایره لغات زبان آلمانی بیشتر آشنا شده و شانس قبولی خود را در آزمون های رسمی زبان آلمانی افزایش دهید.

مباحث گرامری سطح A1 تا B1

اگر متقاضی کار و یا تحصیل در کشور آلمان هستید و قصد دارید در آینده نزدیک آزمون رسمی سطح B1 یا بالاتر را شرکت کنید در خرید این محصول شک نکنید. با استفاده از این کتاب میتوانید تمام مباحث گرامری و دستوری سطح A1 تا B1 آلمانی را در کوتاهترین زمان به صورت منظم و جمع بندی شده مطالعه و مرور کنید.

آمادگی آزمون زبان کالج

کتاب آمادگی آزمون زبان کالج، کتابی است بسیار مفید در جهت قبولی و دریافت نمره خوب در آزمون های ورودی زبان آلمانی در کالج های کشور آلمان. در این کتاب یک جمع بندی کاربردی و مرور کلی بر مهمترین لغات و گرامر زبان آلمانی از سطح مبتدی تا سطح متوسطه داریم و با بررسی و حل نمونه سوالات بسیار مهم به همراه جدول معنی اسامی، افعال و صفات، سعی در براورده کردن تمام نیازهای شما عزیزان، جهت قبولی در آزمون ورودی زبان کالج داشته ایم.

جدول های صرف افعال زبان آلمانی

صرف فعل یکی از مهمترین بخش های زبان آلمانی به خصوص برای در آزمون های رسمی این زبان میباشد. با مطالعه کتاب جدول های صرف افعال آلمانی، علاوه بر آشنایی با بیش از 70 فعل مهم و کاربردی، به همراه صرف انواع افعال با مثال نحوه استفاده در جمله و به همراه یادگیری معانی آنها، میتوانید دایره لغات خود را افزایش دهید و به دنبال آن نتایج بسیار بهتری از آزمون ها دریافت کنید.

دایره لغت پزشکی


چنانچه قصد تحصیل در رشته پزشکی را دارید و یا پزشک هستید و قصد مهاجرت کاری به کشور آلمان را دارید این کتاب بینظیر ویژه شماست. هر آنچه که از دایره لغت تخصصی رشته پزشکی باید بدانید در این کتاب به صورت یکجا ارائه شده است.

تحصیل-در-آلمان

آمادگی آزمون ریاضی کالج

از آنجایی که کالج های دولتی کشور آلمان شامل امتحان ورودی میباشند ، به این منظور کتابی برای متقاضیان تحصیل در کشور آلمان تهیه کرده ایم که در این کتاب تمامی نمونه سوالات ریاضی امتحانات ورودی کالج های آلمان به همراه پاسخ تشریحی جمع آوری شده است . متقاضیان تحصیل در مقطع کالج میتوانند با تهیه این کتاب بسیار مفید شانس خود را به صورت چشمگیری برای قبولی در امتحان ورودی کالج افزایش دهند .

سوالات امتحانات نهایی کالج های آلمان

دانلودی

امتحان نهایی کالج های آلمان یکی از مهمترین امتحانات پیش رو برای متقاضیان تحصیل در این مقطع میباشد. در این فایل تلاش کردیم مهمترین و جدیدترین نمونه سوالات موجود از کالج های آلمان را برای شما جمع آوری کنیم تا بتوانید شانس خود را برای دریافت معدل تحصیلی هرچه بالاتر افزایش دهید.

واژه نامه موضوعی زبان آلمانی

واژه نامه پایه موضوعی زبان آلمانی کتابی ویژه متقاضیان تحصیل و کار در کشور آلمان است. محصولی بسیار مفید جهت قبولی در امتحانات زبان آلمانی مانند موسسه گوته و یا قبولی در آزمون های ورودی دانشگاه های آلمان یا مصاحبه کاری. به کمک این کتاب با یادگیری حدود 4000 واژه به صورت موضوعی و دسته بندی شده، به همراه نکات دستوری، نحوه تلفظ و نحوه کاربرد واژه در جمله با ذکر مثال، شاهد افزایش شگفت انگیز دایره لغت زبان آلمانی خود خواهید بود.

0

پشتیبانی ها