فهرست بستن

تسنیم عطایی

رضایت زبان آموزان
5/5

تسنیم عطایی هستم فارغ التحصیل رشته مهندسی برق و در حال حاضر مدرس دوره های گروهی و خصوصی آموزش آنلاین زبان آلمانی. زبان آلمانی رو در آموزشگاه های معتبر ایران و همچنین چندین ترم در کشور آلمان آموزش دیدم و به نظر من، زبان آلمانی زبانی منطقیه که درصورت آموزش صحیح گرامر و ترجمه صحیح لغات، روند یادگیری این زبان بسیار ساده تر خواهد بود. در کلاس های من، علاوه بر تمرین و تمرکز بر تمامی مهارت ها، به توانایی مکالمه و صحبت کردن به طور ویژه توجه میشه. با توجه به تجربه شخصی بنده از زندگی در کشور آلمان، سعی دارم تا در کنار تدریس، به موضوعاتی از جمله زندگی در کشور آلمان و آشنایی با فرهنگ آلمان بپردازم. " علاوه بر بزرگسالان، تدریس به سنین کودک و نوجوان انجام میشود، جهت اطلاعات بیشتر به پشتیبانی پیام دهید"

سابقه تدریس : 2 سال

تعداد زبان آموزان : 5

هزینه جلسه تست : از 120 تا 140 هزار تومان

A1, A2, B1

هزینه هر جلسه درسی برای این مدرس

سطح A1 مبتدی : 120 هزار تومان

سطح A2 مبتدی : 130 هزار تومان

سطح B1 متوسط : 140 هزار تومان

اطلاعات تکمیلی دوره های خصوصی

  • مدت زمان هر جلسه کلاس خصوصی 90 دقیقه میباشد.
  • برای آشنایی با نحوه برگزاری کلاس، امکان برگزاری یک جلسه تست (با پرداخت هزینه) وجود دارد.
  • درصورت رضایت از جلسه تست و تمایل به ادامه ی دوره و ثبت نام در کلاس های خصوصی به صورت 5 یا 10 جلسه ای میباشد و مبلغ حق تدریس جلسات، در ابتدای جلسات دریافت میگردد.
  • لطفا دقت داشته باشید که با توجه به محدود بودن زمان مدرس و همچنین مابقی وقت های رزرو شده توسط زبان آموزان دیگر ، امکان تغییر روز و ساعت برگزاری کلاس وجود دارد.
درخواست کلاس خصوصی برای این مدرس

محصولات ویژه

سایر مدرسین زبان آلمانی

0