فهرست بستن

تاییدیه ZAB

دریافت تاییدیه زاب پیش نیاز اولیه برای مهاجرت از طریق کار یا آوسبیلدونگ به کشور آلمان

تاییدیه زاب چیست؟

در صورتی که مدرک دانشگاهی ( حداقل لیسانس ) خود را در خارج از خاک آلمان دریافت کردید و قصد کار، تحصیل و یا گذراندن دوره های آوسبیلدونگ در خاک آلمان را دارید، ابتدا باید اعتبار مدرک دانشگاهی خود را در آلمان بررسی کنید و تاییدیه های لازم را دریافت کنید. وظیفه بررسی اعتبار مدارک دانشگاهی دریافت شده در خارج از خاک آلمان به عهده ارگانی به اسم Zentralle fuer auslaendische Bildungswesen یا به اختصار ZAB میباشد.

آیا دریافت تاییدیه زاب الزامی میباشد؟

بله، دریافت تاییدیه این سازمان برای ویزاهای کاری و آوسبیلدونگ الزامی میباشد. در صورتی که این تاییدیه را به هماره سایر مدارک برای دریافت ویزا به سفارت آلمان ارائه ندهید، درخواست ویزای شما به احتمال بسیار بالا رد خواهد شد.همچنین شما برای دریافت تاییدیه اداره کار آلمان نیز به این تاییدیه نیاز دارید.

مدارک و زمان مورد نیاز برای دریافت تاییدیه

برای اینکه اشتباهی در ارسال مدارک و ثبت درخواست خود نداشته باشید توصیه میشود قبل از اقدام به ارسال مدارک برای این ارگان حتما مشاوره دریافت کنید تا از کامل بودن مدارک ارسالی اطمینان حاصل کنید، زیرا پروسه دریافت تاییدیه زاب بین دو الی سه ماه زمان نیاز دارد و در صورتی که مدارک ناقص و یا درخواست تاییدیه را به اشتباه پر و ارسال کرده باشید، به این بازه زمانی اضافه خواهد. برای مشاهده مدارک مورد نیاز بر اساس فایل ارائه شده توسط خود این ارگان برای ایرانیان رو آیکون زرد رنگ دانلود کلیک کنید.

تیم شما چه کمکی به من میتونه کنه؟

شما میتونید کل پروسه دریافت تاییده زاب رو به تیم ما بسپارید. تمامی مدارک مورد نیاز توسط تیم ما با توجه به شرایط شما بهتون اعلام میشه و تمامی درخواست های لازمه به صورت دیجیتال برای شما ثبت خواهد شد. تنها کاری که شما باید انجام بدید، ارسال مدارک به ارگان زاب در آلمان هست. برای درخواست کافیست که فرم زیر رو پر کنید.

هزینه خدمات

شما با پرداخت مبلغ 5 میلیون تومان به ازای هر درخواست میتوانید کل پروسه دریافت تاییدیه زاب را تیم ما سپرده و از خدمات زیر نیر به رایگان بهره مند شوید:

  • یک جلسه مشاوره رایگان جهت بررسی درخواست
  • خدمات انتقال ارز از ایران به آلمان جهت پرداخت هزینه زاب
  • پیگیری مستقیم پروسه شما در ارگان زاب تا دریافت نتیجه
برای درخواست این خدمات لطفا فرم زیر را فقط به فارسی پر کنید

0

پشتیبانی ها